Zakup auta nowego większości z nas kojarzy się z długotrwałym procesem, na który musimy poświęcić sporo energii i nerwów. Żeby przejść przez cały proces zakupowy (oprócz określenia, jaki segment auta jest w kręgu naszych zainteresowań oraz jakim dysponujemy budżetem) jesteśmy zmuszeni do odwiedzenia kilku dealerów, zgromadzenia ofert, porównania ich, wyboru finansowania dopasowanego do naszych potrzeb oraz koordynowania i spięcia wszystkich formalności. Jak widać cała operacja będzie wymagała od nas sporego nakładu czasu oraz uzbrojenia się w żelazne wręcz nerwy… A może jest alternatywny sposób na nowoczesny leasing auta nowego proponowany przez Vehis?

Multum formalności…

Zakup auta nowego większości z nas kojarzy się z długotrwałym procesem, na który musimy poświęcić sporo energii i nerwów. Żeby przejść przez cały proces zakupowy (oprócz określenia, jaki segment auta jest w kręgu naszych zainteresowań oraz jakim dysponujemy budżetem) jesteśmy zmuszeni do odwiedzenia kilku dealerów, zgromadzenia ofert, porównania ich, wyboru finansowania dopasowanego do naszych potrzeb oraz koordynowania i spięcia wszystkich formalności. Często okazuje się, że musimy jeszcze pozbyć się swojego dotychczasowego auta. Jak widać cała operacja będzie wymagała od nas sporego nakładu czasu oraz uzbrojenia się w żelazne wręcz nerwy… A może jest alternatywny sposób na nowoczesny leasing auta nowego?

A gdybym powiedział Ci, że 5 tysięcy samochodów z finansowaniem w najlepszych cenach na rynku czeka tylko na Twój wybór i to bez wychodzenia z domu lub z biura? Przedstawiam Ci sposób na Nowoczesny leasing auta nowego, który jest genialny w swojej prostocie. Nowoczesny leasing to tak naprawdę pakietowe rozwiązanie wszelkich problemów spotykających klienta, który chce nabyć nowe auto. Na czym więc polega owe rozwiązanie?

Z jakich elementów składa się nowoczesne finansowanie auta nowego?

Nowoczesny leasing składa się z kilku usług, które składają się w jedną całość. Pierwszym z tych elementów jest przede wszystkim pomoc przy pozbyciu się Twojego dotychczasowego auta. Finansujący pomoże Ci w sprzedaży Twojego pojazdu i odciąży Cię z szeregu formalności. Oczywiście pod pewnymi warunkami: auto powinno pochodzić z polskiego salonu, nie może być starsze niż 6 lat i nie może mieć przebiegu większego niż 160 000 km. Jeśli dojdzie do sprzedaży pojazdu to uzyskaną w ten sposób kwotę częściowo lub w całości możesz przeznaczyć na opłatę wstępną nowego leasingu. Sprytne!

Drugim elementem jest zakup pojazdu nowego online w atrakcyjnej cenie (często taniej niż w salonie). Możesz, więc wybrać swoje wymarzone 4 kółka spośród ponad 30 popularnych marek samochodów osobowych, między innymi takich jak: Opel, Ford, Skoda, Fiat, Hyundai, Audi, Alfa Romeo, BMW, Mercedes, Lexus, Land Rover, Nissan, Volkswagen, Toyota, Kia, Volvo, Dacia, Renault. Auta pochodzą z polskiej dystrybucji oraz objęte są pełną gwarancją producenta. Swoje auto odbierasz bezpośrednio od dealera.

Ponad połowa oferowanych aut dostępna jest od ręki (no chyba, że życzysz sobie auto na specjalne zamówienie – taką usługę również dla Ciebie wykonamy). Przed zakupem otrzymujesz pełną specyfikację swojego wymarzonego auta. Co więcej, jeśli masz już „upatrzone” 4 kółka, to pokazując jego specyfikację możesz liczyć na to, że finansujący spróbuje znaleźć dla Ciebie takie samo auto być może w niższej cenie.

Kolejnym z elementów nowoczesnego leasingu jest oczywiście samo finansowanie. Tu możemy Ci zaproponować leasing operacyjny oraz wynajem krótkoterminowy. Produkty dedykowane są zarówno dla przedsiębiorców jak i dla osób fizycznych (leasing konsumencki) i dodatkowo rozbudowane są o gwarancję zwrotu pojazdu w dowolnym momencie trwania umowy!

Wszystkie produkty dodatkowe płatne w obrębie 1 raty leasingowej i bez żadnych dodatkowych kosztów!

W dedykowanym finansowaniu możesz liczyć na dodatkowy pakiet korzyści w postaci: wysokiego upustu cenowego na auto, atrakcyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego (rocznego lub wieloletniego), ubezpieczenia GAP, usługi GPS z wieloma przydatnymi funkcjonalnościami oraz rabatowej karty serwisowej dającej liczne rabaty cenowe na serwis auta, na wymianę i składowanie opon. Wszystko to możesz zawrzeć w jednej racie (uściślając rata tak naprawdę złożona jest z 2 części: części z VAT (samo finansowanie) i części bez VAT, ale to tylko z powodów czysto księgowych. Masz, więc pewność, że przez wybrany przez Ciebie okres finansowania będziesz płacić zawsze taką samą niezmienną ratę.

Oprócz raty nie ponosisz jakichkolwiek dodatkowych kosztów związanych z umową – brak tabeli opłat i prowizji oraz opłat za czynności rejestracyjne. W obrębie produktu możesz również wybrać promocyjne oferty typu leasing 101%, 102% czy 103%. Wygodne, prawda?

Leasing z gwarancją zwrotu pojazdu!

Klasyczne umowy leasingu i najmu na rynku nie umożliwiają jej wcześniejszego zakończenia lub są bardzo mocno kłopotliwe. W nowoczesnym finansowaniu auta nowego możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pojazdu. Leasing z gwarancją zwrotu to umowa leasingu (dostępna zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych w postaci leasingu konsumenckiego) z możliwością zwrotu pojazdu oraz rozliczenia umowy w dowolnym momencie jej trwania uwzględniając aktualną wartość samochodu i kapitał pozostały do spłaty. Klient nie zostanie obarczony dodatkowymi opłatami związanymi z wcześniejszym zamknięciem umowy leasingowej. Wygoda i bezpieczeństwo.

Jak wygląda proces w nowoczesnym finansowaniu auta nowego?

Decydując się na nowoczesny leasing aut nowych całą obsługę formalną zostawiasz finansującemu. Jeśli chciałbyś skorzystać z odkupu pojazdu to musisz liczyć się z dodatkową wizytą w punkcie serwisowym. Sam proces wyboru nowego auta, złożenia wniosku czy uzyskania decyzji na finansowanie jesteśmy w stanie sprowadzić do zaledwie godziny i to online bez wychodzenia z biura lub domu. Bez zbędnych formalności i wymagań. Jedyne, co musisz nam udostępnić do dane rejestrowe i dane dokumentów tożsamości, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub dokumenty tożsamości i oświadczenie o dochodzie, jeśli jesteś konsumentem (przy uiszczeniu z twojej strony 10% opłaty wstępnej). Przy wyższych kwotach musisz się liczyć z koniecznością przedstawienia dokumentów finansowych.

Jeśli uzyskasz zgodę na finansowanie, leasingodawca przygotuje dla Ciebie krótką umowę (składającą się z dosłownie z kilku stron). I w tym elemencie niestety będziesz musiał wygospodarować kilka minut na jej podpisanie – i będzie to jeden z 2 Twoich obowiązków (drugi będzie znacznie przyjemniejszy – odbiór pojazdu). Finansujący następnie zarejestruje pojazd dla Ciebie, ubezpieczy go i przygotuje do odbioru u dealera. Co więcej w niektórych przypadkach, dealer może dostarczyć Ci auto do najbliższego salonu lub nawet dowieźć auto pod Twój dom czy biuro (zazwyczaj jednak ta ostatnia opcja będzie obarczona dodatkowymi kosztami transportu). Na tym kończy się cały proces, a Ty możesz cieszyć się swoim wymarzonym autem. Jak widzisz – oszczędność czasu ogromna!

Nowoczesne finansowanie – czy warto?

Wszystko świetnie, ale “czy mam kupować auto w ciemno”? – może powiedzieć sceptyk. Oczywiście nie. Samo dokonanie zakupu jest przecież ostatnim krokiem. Zanim go dokonasz możesz uzyskać o danym pojeździe mnóstwo informacji bezpośrednio z Internetu. Znaleźć możesz tam liczne testy i recenzje aut. Nic nie zastąpi oczywiście jazdy demonstracyjnej, ale przecież to nie wyklucza zakupu auta w proponowany przez nas sposób. Możesz wybrać się do dealera, tam obejrzeć auto, przejechać się nim, a kiedy opadną emocje przystąpić do zakupu auta w nowoczesnym modelu online.

Jak to mawiają życie to sztuka wyborów – podejmuj te właściwe dla siebie. Może dla Ciebie to właśnie czas jest najważniejszą rzeczą, którą stawiasz ponad innymi… A uwierz przez nowoczesny leasing auta nowego zaoszczędzisz sobie zachodu związanego ze zbyciem swojego starego pojazdu, kupisz auto nowe z wysokim rabatem flotowym, dopasujesz finansowanie do swoich potrzeb (pakiet korzyści), uzyskasz decyzję w kilka minut bez wychodzenia z biura/domu i to w dodatku z gwarancją jej rozwiązania w dowolnym momencie jej trwania. Finansujący weźmie na siebie formalności związane z rejestracją i ubezpieczeniem pojazdu. A Tobie pozostanie tylko podpisanie umowy i odbiór auta. Czyż można chcieć czegoś więcej? Tym sposobem zaoszczędzisz również czas i pieniądze.