Jak mnie złapać?

Możliwości kontaktu jest wiele. Sposób komunikacji zostawiam do Twojej indywidualnej decyzji. Podsunę Ci jednak kilka sugestii.

Możesz skorzystać z telefonu – wówczas dzwonisz na numer podany w ramce (po prawej stronie na komputerze lub poniżej na telefonie) lub wysyłasz SMS (tak taka forma jest również możliwa). Równie dobrze możesz wysłać e-maila – adres do kontaktu znajduje się tym samym miejscu, co telefon, (czyli w ramce). Jeśli jesteś fanem portali społecznościowych to znajdziesz mnie na Facebooku, LinkedIn (może wkrótce jeszcze gdzieś indziej). Ikony do moich profili znajdziesz w tym samym miejscu. Wystarczy kliknąć. A jakbyś chciał wysłać do mnie gołębia pocztowego lub skorzystać z innej formy komunikacji niż te wskazane powyżej – to zawsze możesz próbować :)

Z racji moich obowiązków służbowych (tak pracuję na etacie) w dni powszednie, w tak zwanych godzinach roboczych, kontakt z moją osobą może być utrudniony lub całkowicie niemożliwy. Miej to proszę na uwadze. Obiecuję jednak, że oddzwonię lub odpiszę jak tylko będę wolny.

Kontakt

Kontakt Leasing bez tajemnic
  • kontakt@leasingbeztajemnic.pl

  • 608 626 111

Współpraca?

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju partnerską współpracę niosącą za sobą korzyści dla obu stron.

Jeśli więc masz ciekawy pomysł lub projekt, w którym mógłbym zaistnieć, to śmiało skontaktuj się ze mną. Nie ograniczam tu w jakikolwiek sposób inicjatyw z zewnątrz. Do każdej podejdę indywidulanie i chętnie zapoznam się z jej szczegółami.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga Leasing bez tajemnic!

Wystarczy wpisać się na listę – wtedy zawsze będziesz na bieżąco z nowymi artykułami, ciekawostkami, poradami i narzędziami, które będę tu na bieżąco publikować.

To jak będzie? Mogę liczyć na Ciebie?