Kup TAŃSZE ubezpieczenie GAP z bezpłatnym ubezpieczeniem kluczyków na 12 miesięcy!

Zapewnij sobie analogiczną lub nawet lepszą ochronę auta i niższe składki w stosunku do tych, które oferuje Twój finansujący! W przypadku szkody to Ty otrzymasz wypłatę odszkodowania, a nie finansujący!

Możesz wybrać ubezpieczenie GAP z ramienia finansującego albo…

 • Wybrać ubezpieczenie GAP Leasing bez tajemnic i sporo oszczędzić na składce! Zobacz poniżej jak duża może być różnica!

 • Zyskać dodatkowo zupełnie bezpłatnie ubezpieczenie kluczyków na 12 miesięcy!

 • Postawić na ochronę GAP Leasing bez tajemnic, która będzie zwolniona z podatku VAT! U nas VAT nie jest naliczany, w przeciwieństwie do częstych sytuacji, gdy koszt GAP jest wliczany do rat leasingowych i obciążony podatkiem VAT.

 • Dopasować ubezpieczenie GAP do swoich indywidualnych potrzeb. Z GAP Leasing bez Tajemnic to Ty (a nie finansujący) zdecydujesz na jaki okres zawrzesz polisę (możesz to zrobić na dłuższy czas niż okres finansowania) oraz jaki będzie limit odszkodowania (nawet do 250 000 zł).

 • Zabezpieczyć siebie, nie finansującego! To bezpośrednio na Twoje konto zostanie wypłacone odszkodowanie i to Ty będziesz mógł zdecydować co dalej z nim zrobić.

 • Zawrzeć polisę GAP Leasing bez tajemnic w 100% online bez wychodzenia z domu lub biura. Proces wystawienia polisy jest banalnie prosty. Możesz ją zakupić samodzielnie korzystając z dedykowanego linku lub skorzystać bezpośrednio z mojej pomocy i dodatkowo zyskać 20% rabat!

 • Zdecydować się na zakup polisy GAP Leasing bez tajemnic nawet do 120 dni od momentu zakupu pojazdu!

 • Otrzymać zwrot składki za niewykorzystany okres ochrony np. w przypadku sprzedaży pojazdu.

 • Zdecydować czy chcesz samodzielnie zawrzeć polisę GAP za pomocą dedykowanego linku czy skorzystać z mojej osobistej pomocy i zyskać dodatkowy rabat!

Prosto, szybko, samodzielnie

Zawarcie polisy GAP jest teraz dziecinnie proste dzięki prostemu systemowi online! Tylko 6 kroków dzieli Cię od pełnej ochrony Twojego auta. Intuicyjny system przeprowadzi Cię przez cały proces, krok po kroku, informując o niezbędnych dokumentach potrzebnych do wystawienia polisy, którą otrzymasz w formie elektronicznej. Wystawienie polisy jest naprawdę proste i zrozumiałe. W trakcie całego procesu możesz skorzystać również z pomocy specjalistów na wewnętrznym czacie.

Decydujesz się na standardowe warunki.

Z pomocą, rabatem i bonusem

Możesz równie dobrze skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia w zakresie ubezpieczenia GAP! Osobiście pomogę Ci wybrać najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia, odpowiedni okres ochrony oraz limit odszkodowania. Wyręczę Cię we wszystkich formalnościach i wystawię dla Ciebie polisę. A żeby tego było mało, dodatkowo dzięki mojej pomocy zyskasz dodatkowy indywidualny rabat. To doskonała okazja, aby uzyskać profesjonalną pomoc i jednocześnie obniżyć koszty.

Dodatkowy bonus – bezpłatne ubezpieczenie kluczyków na 12 miesięcy!

Ile realnie mogę zaoszczędzić?

Poniżej znajdziesz konkretne, realne przykłady ile możesz zaoszczędzić wybierając GAP na własną rękę!

Polisa GAP na auto osobowe fabrycznie nowe. Cena auta 100 000 zł netto. Polisa GAP od wartości netto. Maksymalna suma odszkodowania 50 000 zł. Wariant z obsługą osobistą z dodatkowym rabatem.

okres ubezpieczenia GAP z firmy leasingowej X GAP na własną rękę oszczędność
1 rok brak oferty 750 zł
2 lata 1 495 zł 1 183 zł 312 zł / 20%
3 lata 2 243 zł 1 547 zł 696 zł / 31%
4 lata 2 990 zł 2 093 zł 897 zł / 30%
5 lat 3 676 zł 2 502 zł 1 174 zł / 32%

Polisa GAP na auto osobowe fabrycznie nowe. Cena auta 200 000 zł netto. Polisa GAP od wartości netto. Maksymalna suma odszkodowania 100 000 zł. Wariant z obsługą osobistą z dodatkowym rabatem.

okres ubezpieczenia GAP z firmy leasingowej X GAP na własną rękę oszczędność
1 rok brak oferty 940 zł
2 lata 2 760 zł 1 501 zł 1 259 zł / 45%
3 lata 4 140 zł 1 956 zł 2 184 zł / 52%
4 lata 5 520 zł 2 639 zł 2 881 zł / 52%
5 lat 6 900 zł 3 139 zł 3 761 zł / 54%

Odnoszę wrażenie, że powyższe liczby Cię przekonały. Nie ma co zwlekać!

Czym jest ubezpieczenie GAP?

Ubezpieczenie GAP (Guaranteed Asset Protection) zapewnia użytkownikowi pojazdu zwiększone poczucie bezpieczeństwa finansowego. Ta forma zabezpieczenia pokrywa straty związane z utratą wartości pojazdu w czasie w przypadku wystąpienia następujących zdarzeń:

 • szkody całkowitej likwidowanej z OC sprawcy,
 • szkody całkowitej likwidowanej z Twojej polisy AC,
 • szkody całkowitej spowodowanej przez zdarzenie naturalne np. powódź,
 • kradzieży pojazdu.

Działa tylko i wyłącznie w przypadku wcześniej wymienionych okoliczności. Ma to duże znaczenie w przypadku samochodów finansowanych kredytem, pożyczką lub leasingiem, ponieważ w niesprzyjających okolicznościach może okazać się, że wypłacone przez ubezpieczyciela odszkodowanie AC z trudem pokryje pozostałe do spłaty zobowiązania wobec finansującego.

Zabezpiecz spadek wartości Twojego auta!

Gap fakturowy - Leasing bez tajemnic

Samo AutoCasco to za mało!

Dziś kupujesz Twoje wymarzone nowe auto o wartości 136 000 zł brutto w leasingu na okres 5 lat (parametry finansowania: OW 1%, okres 60 m-cy, wykup 30%, wysokość raty 2232 zł brutto). Po 2 latach użytkowania pojazdu masz przykre zdarzenie losowe – poważna kolizja, uznana przez ubezpieczyciela jako szkoda całkowita.

Szacunkowa wartość rynkowa pojazdu (na dzień powstania szkody) wyniosła 91 460 zł. Niestety przez 2 lata Twoje auto, chcąc nie chcąc, straciło na wartości. Ubezpieczyciel wypłaci Ci więc odszkodowanie z AC w dokładnie takiej samej wartości. Odszkodowanie w pierwszej kolejności musi zabezpieczyć saldo pozostałe do spłat. Te na dzień szkody wynosi około 121 152 zł brutto (ilość rat pozostałych do spłaty + wykup).

Ubezpieczenie GAP w wariancie fakturowym pokryje różnicę pomiędzy odszkodowaniem z tytułu AC oraz saldem pozostałym do spłaty. Innymi słowy: finansowanie zostanie zamknięte (ubezpieczenie pokryje brakującą kwotę 29 692 zł) oraz zostanie wypłacona pozostała kwota w wysokości  14 484 zł (do wykorzystania na dowolny cel).

Rozliczenie odszkodowania (wszystkie wartości w kwotach brutto):

 • odszkodowanie AC – 91 460 zł
 • odszkodowanie GAP (wariant fakturowy): 136 000 zł (cena zakupu) – 91 460 zł (odszkodowanie AC) = 44 540 zł z poniższym podziałem
  • pokrycie salda pozostałego do spłaty: 121 152 zł (saldo) – 91 460 (odszkodowanie AC) = 29 692 zł zamknięcie umowy
  • wolne środki przeznaczone dla klienta: 44 540 zł (odszkodowanie GAP) – 29 692 zł (zamknięcie umowy) = 14 484 zł

W przypadku braku ubezpieczenia GAP w wariancie fakturowym przyszłoby Ci dopłacić 29 692 zł do zamknięcia umowy leasingowej!

Jakie pojazdy możesz zabezpieczyć?

 • Nowe i używane (do 6-go roku eksploatacji) samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe (DMC do 44t), motocykle

 • Nowe i używane do 6-go roku eksploatacji

 • O wartości nie przekraczającej 800 000 zł

 • Pojazdy kupione za gotówkę, bądź finansowane kredytem gotówkowym, samochodowym, pożyczką leasingową, leasingiem lub wynajmem długoterminowym

 • Do 120 dni od daty zakupu pojazdu

Kup GAP z moją osobistą pomocą

  1. Magia zaczyna się od formularza: Znajdziesz go po lewej stronie, niczym kompas wskazujący drogę do bezpieczeństwa. Wypełnij go, a ja w mgnieniu oka skontaktuję się z Tobą, aby przedstawić Ci konkretne szczegóły oferty oraz dostarczyć Ci Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU).

  2. Zbierz swoją dokumentację: Aby uczynić proces zakupu jak najprostszy, przygotuj i prześlij mi:

  • Obrazek Twojej polisy autocasco (AC) – czy to skan, czy artystyczne zdjęcie.
  • Wizerunek Twojego dowodu rejestracyjnego – stałego bądź tymczasowego.
  • Zdjęcie faktury zakupu Twojego pojazdu lub, jeśli faktura jest gdzieś w odległej krainie, fragment umowy leasingu z danymi Twojego wymarzonego auta i Twoimi własnymi.

  3. Twoje dane w moich rękach: Po otrzymaniu Twojej akceptacji, wprowadzam informacje do mojej magicznej księgi – wkrótce otrzymasz podsumowanie wraz z kodem autoryzacyjnym.

  4. Pieczęć zgody: Użyj otrzymanego kodu autoryzacyjnego SMS, by zaakceptować warunki. To niczym elektroniczne zaklęcie, które potwierdza Twoją decyzję.

  5. Złoty transfer: Dokonaj płatności za polisę w skarbcu online.

  6. List w butelce cyfrowej: Twoja polisa wyruszy do Ciebie niczym wiadomość w butelce, trafiając prosto na adres e-mail podany w formularzu.

  7. Ciesz się aurą bezpieczeństwa: Teraz, gdy Twoje auto jest dodatkowo chronione, możesz spokojnie podróżować wiedząc, że jesteś w dobrych rękach.