Zacznij2021-10-17T11:17:29+02:00

Nie wiesz od czego zacząć? Proponuję zerknąć na główne kategorie na blogu lub w spis treści, który znajdziesz poniżej.

Akademia leasingu czyli od zera do eksperta w dziedzinie leasingu. W cyklu Akademia leasingu znajdziesz artykuły, narzędzia, porady oraz przede wszystkim praktyczną wiedzę dostępną przez całą dobę w dowolnym miejscu. Co tydzień będą czekać na Ciebie nowe materiały z zakresu wiedzy leasingowej i elementów z nią związanych. Możesz wybierać kompetencje, które w danym momencie chcesz wzmocnić, bądź iść wedle skonstruowanej przeze mnie ścieżki rozwoju.

Nauka leasingu jeszcze nigdy nie była tak prosta! Zacznij swoją przygodę z leasingiem jeszcze dziś. Dzięki materiałom zawartym w tym cyklu wkrótce zostaniesz ekspertem leasingowym!

PRZEJDŹ DO AKADEMII LEASINGU

Narzędzia. W dziale narzędzia znajdziesz autorskie kalkulatory Excel służące do analiz ofert leasingowych pod różnorodnymi kątami takimi jak suma opłat leasingowych, opłaty dodatkowe, korzyści podatkowe i wiele innych. Dział ten sukcesywnie będzie się powiększać.

Przygotowane przeze mnie narzędzia są proste i intuicyjne. Dodatkowo do każdego z nich przygotowana została szczegółowa instrukcja jego stosowania, a w przyszłości może i film instruktażowy. Co ważne narzędzia udostępniam zupełnie za darmo.

PRZEJDŹ DO NARZĘDZI

Porady. Znajdziesz tu garść praktycznych porad dotyczących spraw związanych z leasingiem i innymi formami finansowania środków trwałych. Poznasz sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu przy wyborze leasingu lub innej alternatywnej formy formy finansowania i odpowiedniego dostawcy usług finansowych.

Przygotowane przeze mnie materiały bazują na moim wieloletnim doświadczeniu w branży finansowej –  jako posiadacza wszytskich opisywanych form finansowania, jako sprzedawcy usług finalnym klientom, jak również z perspektywy osoby obsługującej zewnętrzą sieć sprzedaży.

PRZEJDŹ DO PORAD

Recenzje książek. Znajdziesz tu moje subiektywne recenzje ciekawych pozycji książkowych. Książki, które recenzuję nie będą się odnosić tylko i wyłącznie do leasingu. Tematyka będzie krążyła wokół szeroko rozumianego rozwoju osobistego, biznesu oraz sprzedaży.

PRZEJDŹ DO RECENZJI KSIĄŻEK

Spis treści czyli wszystkie wpisy, które znajdziesz na Leasing bez tajemnic

2022 (20)2021 (52)2020 (23)

Porady

Przejdź do góry